интернет-магазин

Входные металлические двери доводчики дверные цилиндры замочные замки дверные защитная фурнитура

 
найти
   
Главная Оплата и Доставка Каталог Корзина О нас Контакты
У нас можно купить

Україна щорічно збільшує комунальні платежі за електрику та опалення, що змушує громадян шукати способи зменшення своїх витрат. Альтернативні джерела енергії для домашнього використання — це виважене раціональне рішення, особливо для мешканців приватного сектору. Загалом існує кілька варіантів таких джерел електроенергії, про які йтиметься в цій статті.


Енергія майбутнього

Варіанти альтернативної енергії для дому

Зараз все більше стають популярними три типи джерел альтернативної енергії для дому https://solar-tech.com.ua/ua/:

  • сонячні батареї, 
  • вітроенергетичні установки;
  • теплові насоси. 

Кожне з цих джерел має свої переваги й недоліки, для найкращого результату варто використовувати їхню комбінацію. Але навіть окремо вони дозволяють значно знизити витрати на комунальні послуги.


Енергія майбутнього

Сонячні батареї відрізняються своєю доступністю та простотою встановлення. Вони перетворюють випромінювання сонця на електроенергію, яку можна застосовувати для живлення побутових приладів, освітлення тощо.

Вітроенергетичне обладнання використовує силу вітру для генерації електроенергії. Його можна встановити на подвір'ї або даху будинку. Такий варіант ефективний у регіонах із постійними вітрами. Однак пристрої можуть створювати шум під час роботи.

Сонячні панелі: особливості механізму

Сонячна енергія як альтернативне джерело використовується вже протягом тривалого часу й набирає популярності все більше. Для автономної системи енергопостачання знадобляться чотири основних компоненти:

  1. Сонячні панелі.
  2. Акумулятори.
  3. Контролер.
  4. Інвертор.

Ця інноваційна технологія полягає у використанні сонячного світла для перетворення його в електричний струм за допомогою взаємодії з фотоелементами у батареї.

Акумулятори обладнання забезпечують високу потужність сонячної панелі. Вони зберігають енергію, отриману від неї, і надають, коли це необхідно. Це особливо важливо, коли сонячна енергія недоступна або в тому разі, якщо потрібне додаткове джерело електроенергії.


Енергія майбутнього

Контролер призначений для автоматичного регулювання процесу зарядки, щоб уникнути перезаряджання акумуляторних батарей.

А інвертор забезпечує переведення постійного струму, що надходить від акумуляторів, у змінний, який використовується для живлення різноманітних пристроїв із низькою напругою.

Однак варто зазначити, що сонячні батареї мають і свої мінуси: неможливість вироблення струму високої напруги, ціна та низька потужність.

Різновиди сонячних панелей

Сонячні батареї поділяються на вакуумні (трубчасті) та плоскі. Перші складаються з колб, що мають подвійне скло. Вони заповнені повітрям, яке відкачують, створюючи вакуум. Ззовні покриті спеціальним шаром, який дає можливість поглинати сонячну енергію, але не дозволяє їй виходити. Усередині колб також є теплоносій.

Плоскі сонячні батареї складаються з абсорбівної пластини, яка поглинає енергію сонця та передає її до спеціального рідкого носія.

Інші джерела електроенергії

Застосування теплових генераторів — це також ефективний спосіб отримання енергії. Ці пристрої працюють від котлів і дров'яних печей, мають потужність понад 140 кВт/год електроенергії.

Ще одним з альтернативних джерел є мінігідроелектростанції. Їх можна використовувати, якщо будинок розташований поруч із річкою з широким потоком води, що забезпечує високу швидкість течії.
В корзине
 
Информация
Полезное
Лидеры продаж
Новинки


Maxidveri © 2009 - 2023. Все права защищены   
BAU.ua - Строительство и Архитектура Украины: строительные услуги, недвижимость, новостройки