интернет-магазин

Входные металлические двери доводчики дверные цилиндры замочные замки дверные защитная фурнитура

 
найти
   
Главная Оплата и Доставка Каталог Корзина О нас Контакты
У нас можно купить

Сон є необхідною складовою нашого повсякденного життя, від якого залежить фізичне та психічне здоров'я людини. Якість відпочинку має прямий вплив на наше загальне самопочуття. Для цього варто купити подушки для сну https://welovemebel.com.ua/ua/catalog/podushki/ правильної форми та матеріалу. Це гарантуватиме глибокий та неперервний сон, від якого ми отримуємо відчуття відновлення та розслаблення.


Подушка для сну

Типи подушок 

Подушки з тканинним чохлом різної форми та наповненням із натуральних або синтетичних матеріалів є популярними спальними аксесуарами, призначені для підтримання шиї та голови в правильному та зручному положенні.


Подушка для сну

На сучасному ринку доступні різні види, зокрема:

 1. Класичні: найпоширеніший тип, який має прямокутну або квадратну форму. Він рівномірно опуклий з обох боків, зазвичай не має спеціальної анатомічної форми.
 2. Ортопедичні: ці подушки здійснюють оздоровчий ефект на організм людини. Виготовляються з синтетичних гіпоалергенних матеріалів і мають особливу форму. На поверхні виробів розташовуються валики різної висоти, а в центрі передбачена виїмка для голови. Вони адаптуються до особливостей тіла та допомагають забезпечити правильне положення шийного відділу хребта.
 3. Анатомічні: відрізняються спеціальною формою, яка підтримує шийний відділ хребта та голови. Вони виготовляються з синтетичних гіпоалергенних матеріалів і можуть мати виїмку для голови або валики різної висоти, що допомагають прийняти та зафіксувати комфортну позу під час сну.

Вибір між різними типами подушок залежить від індивідуальних потреб та уподобань. Ортопедичні та анатомічні моделі показані людям, які скаржаться на біль у шиї, напруженість м'язів, проблеми з хребтом або поганим положенням тіла під час сну. Вони допомагають підтримувати правильну позицію голови, шиї та хребта, зменшують напруження й покращують релаксацію м'язів.

Види наповнювачів подушок

Типи наповнювачів подушок можна класифікувати наступним чином:

 1. Натуральні: містять пір'я, легкий пух, шерсть (за винятком алергенного шовку).
 2. Рослинні: лузга гречихи, кукурудзяна шерсть, морські водорості, волокна бамбука, евкаліптовий наповнювач.
 3. Гіпоалергенні: порожні волокна силікону, холлофайбер і екофайбер, які можна часто прати, а також вони рекомендовані для алергіків.
 4. Ортопедичні: пінополіуретан, гелеві, латексні та Memory Foam (піна з пам'яттю).
 5. Комбіновані: поєднують корисні якості декількох типів наповнювачів.

Подушка для сну

При виборі спального аксесуара для комфортного сну оберіть варіант, до якого ви найбільш звикли, або той, який вам рекомендовано. Головне правило — відсутність дискомфорту та здоровий, глибокий сон.

Критерії вибору подушки

Аби правильно підібрати подушку для сну, необхідно звернути увагу на ці критерії :

 1. Форма: прямокутна, квадратна, хвиляста чи рогалик тощо.
 2. Розміри: варто вибирати з урахуванням фігури й улюбленої пози для сну.
 3. Наповнювач: натуральний або штучний, його вибір залежить від наявності алергії та особистих уподобань.
 4. Жорсткість: вибирати варто з урахуванням пози для сну та стану здоров'я.
 5. Чохол: має бути практичний матеріал, здатний пропускати повітря.

Подушка для сну

Найпопулярнішими формами подушок є прямокутна, квадратна й анатомічна з двома валиками. Анатомічна, зокрема, підходить для спання на боці, оскільки добре повторює контури тіла. Класична прямокутна форма рекомендується тим, хто спить на спині. Квадратні подушки втратили популярність, але можуть бути варіантом для людей із зайвою вагою, оскільки деякі з них мають плечову виїмку.
В корзине
 
Информация
Полезное
Лидеры продаж
Новинки


Maxidveri © 2009 - 2023. Все права защищены   
BAU.ua - Строительство и Архитектура Украины: строительные услуги, недвижимость, новостройки